Busy Niemcy Polska codziennie

Niemcy, a właściwie Republika Federalna Niemiec (RFN) jest państwem federacyjnym położonym w zachodniej i środkowej Europie, a także jednym z państw graniczących z Polską. Fakt dzielenia granicy, a także współuczestnictwo w takich międzynarodowych organizacjach polityczno-społeczno-gospodarczych jak Unia Europejska (UE), Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) oraz Organizacja Traktatu Północnoatlantyckiego (NATO) sprawiły, że Niemcy stały się częstym kierunkiem obieranym przez młodych Polaków poszukującyh pracy. Jest to także popularny kierunek urlopowy.

Rezerwacje 7 dni w tygodniu 24h | Zadzwoń: +48 505 234 434

Radobus to firma oferująca codzienne przejazdy z Polski do trzech, popularnych zarówno ze względów zawodowych, prywatnych, jak i turystycznych kierunków – Niemiec, Belgii i Holandii. Jako doświadczony przewoźnik zdajemy sobie sprawę, jak duże znaczenie ma komfort i wygoda naszych klientów, przy jednoczesnym zapewnieniu im pełni bezpieczeństwa. Dlatego też stawiamy nie tylko na nowoczesne, poddawane regularnym przeglądom technicznym pojazdy, ale przede wszystkim doświadczonych, profesjonalnych kierowców dbających o jak najwyższe standardy świadczonych przez nas usług.

bus

Dlaczego warto wybrać nas?

O wyborze odpowiedniego przewoźnika zadecydować powinno połączenie kilku czynników, a mianowicie wygody, bezpieczeństwa oraz ceny. W naszej firmie staramy się sprostać wszystkim oczekiwaniom naszych klientów.
Przejazdy międzynarodowe odbywają się wysokiej klasy pojazdami, które zapewnią pasażerom maksymalny komfort i wygodę. W trakcie podróży zagwarantowana jest odpowiednia, dostosowana do długości trasy liczba przystanków, jednak w razie konieczności możliwy jest dodatkowy postój (uwzględniający potrzeby wszystkich pasażerów). Pojazdy poddawane są regularnym przeglądom technicznym co przekłada się na bezpieczeństwo.
Gwarantem bezpieczeństwa w podróży są także profesjonalni kierowcy, posiadający wszystkie niezbędne uprawnienia, przestrzegający obowiązujących przepisów prawnych i dbający o jak najwyższe standardy. Wykazują się oni także ogromną kulturą osobistą i przyjaznym nastawieniem, do wszystkich pasażerów zwracają się z należytym szacunkiem, dbają o przyjemną atmosferę w trakcie podróży.

busy do niemiec

Nasza firma oferuje codzienne kursy na trasie Polska – Niemcy.

Polskie miasta, z których wyruszają busy to Tarnów, Częstochowa, Kielce, Piotrków Trybunalski, Ostrów Wielkopolski, Legnica, Katowice, Opole, Konin, Kalisz, Stalowa Wola, Lublin, Zielona Góra, Chełm oraz Zamość. Punktem docelowym na terenie Niemiec są następujące miasta Berlin, Hamburg, Brema, Hanower, Dortmund, Lipsk, Drezno, Franfurt nad Menem, Kolonia, Magdeburg, Wolfsburg, Bielefeld, Munster, Essen, Bonn, Koblencja, Kassel.

Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia wprowadzenia ewentualnych modyfikacji trasy.

Koszt przejazdu na trasie Polska – Niemcy rozpoczyna się od 350zł.

Możliwe jest także nadanie przesyłek.

 

Busy Niemcy-Polska. Codziennie!

Decydując się na podróż z nami, nie musisz ograniczać się w kwestii terminu, bo do Niemiec jeździmy codziennie! Bus z Polski zabierze Cię w takie miejsca jak Berlin, Hamburg, Brema, Hanower, Dortmund, Lipsk, Drezno, Frankfurt nad Menem, Kolonia, Magdeburg, Wolfsburg, Bielefeld, Munster, Essen, Bonn, Koblencja czy Kassel, które są jednymi z najczęściej wybieranych destynacji turystycznych i biznesowych. Przejeżdżamy przez województwo lubelskie, podkarpackie, łódzkie i śląskie. Dodatkowo oferujemy naszym Pasażerom wyjątkowo konkurencyjne ceny oraz fachową obsługę!

Przewozy osobowe Niemcy-Polska

Jeśli zależy Ci na komfortowej trasie Polska-Niemcy lub z Niemiec do Polski z adresu pod adres wybierz przewozy osobowe firmy Rado BUS! Dzięki temu rozwiązaniu nie będziesz musiał tracić czasu na zbędne przesiadki, dźwigać bagażu na dworzec oraz korzystać z komunikacji miejskiej. Po wielogodzinnej podróży wysiądziesz dokładnie tam, gdzie potrzebujesz — pod wybranym hotelem, domem czy na preferowanym osiedlu. Trasy planujemy tak, aby zapewnić naszym Klientom jak najlepsze warunki podróży z uwzględnieniem czasu potrzebnego na zebranie pasażerów, a także wybieramy możliwie najkrótszy czas dojazdu do wskazanych punktów odbioru. Nie widzisz swojej miejscowości wśród wymienionych przystanków? Zadzwoń do nas!

Przewóz osób i paczek — Polska-Niemcy

Potrzebujesz zabrać ze sobą polskie produkty dla rodziny lub przyjaciół w Niemczech? A może właśnie przeprowadzasz się za granicę i chcesz wziąć niezbędne rzeczy ze sobą? Nasi doświadczeni kierowcy to specjaliści od przewozu osób i paczek! Podróżując z nami, masz gwarancję odpowiedniego zabezpieczenia bagażu oraz rzetelnej wyceny zgodnej z wagą przesyłki. Ale to nie wszystko — oferujemy również dostarczanie przesyłek pod wskazany adres. Jeżeli chcesz wysłać pakunek, list lub przekaz pieniężny, a sam nie wybierasz się za granicę, nadając paczkę naszym busem oszczędzasz nie tylko czas, ale także pieniądze. Cennik przewozu paczek w firmie Rado BUS jest niezwykle konkurencyjny w porównaniu z pocztą tradycyjną.

Profesjonalny przewoźnik paczek na trasach międzynarodowych

Z nami wyślesz z Polski do Niemiec paczki oraz przedmioty nawet o niestandardowych wymiarach. Cena przewozu zależy od wagi pakunku. Dostarczamy pod wskazany adres listy, przekazy pieniężne, a także przesyłki do 40 kg. Powyżej tej wagi wycena oraz warunki przewozu ustalane są indywidualnie z Klientem. Chcesz przewieźć rower lub skuter? Bez problemu! Każdy powierzony nam przedmiot jest odpowiednio zabezpieczany na czas podróży, dzięki czemu nie musisz obawiać się uszkodzeń! Masz pytania dotyczące naszych usług? Chcesz zamówić przejazd lub nadać paczkę? Skontaktuj się z nami już dziś! Zapraszamy!