Bus Polska Holandia

Holandia, jak nazywa się europejską część Królestwa Niderlandów (w skład którego wchodzą także terytoria zależne znajdujące się w Ameryce Południowej) położona jest w zachodniej części kontynentu. Należy do międzynarodowych organizacji o charakterze polityczno-społeczno-gospodarczym, a konkretnie Unii Europejskiej (UE), Organizacji Narodów Zjednoczonych (ONZ) oraz Organizacji Traktatu Północnoatlantyckiego (NATO), których członkiem jest także Polska, co wpływa na współpracę pomiędzy oboma państwami. Otwarcie granic sprawiło, że bardzo dużo Polaków obrało Holandię za kierunek emigracji, znalazło tam zatrudnienie, założyło rodzinę i zapuściło korzenie. Holandia jest jednak kierunkiem popularnym nie tylko wśród osób poszukujących pracy poza granicami naszego państwa. Jest to także bardzo atrakcyjny kierunek turystyczny, bardzo często obierany jako cel urlopowych wojaży. Decydując się na wyjazd do Holandii (albo na powrót z tego kraju na łono ojczyzny) jednym z najczęściej wybieranych środków transportu są busy obsługiwane przez prywatnych przewoźników. Jest to wygodne, w miarę szybkie oraz niedrogie wyjście, jednak mając do dyspozycji mnóstwo opcji warto wybrać tą, która będzie dla nas najlepsza.

Rezerwacje 7 dni w tygodniu 24h | Zadzwoń: +48 505 234 434

Radobus to firma oferująca codzienne przejazdy z Polski do trzech, popularnych zarówno ze względów zawodowych, prywatnych, jak i turystycznych kierunków – Niemiec, Belgii i Holandii. Jako doświadczony przewoźnik zdajemy sobie sprawę, jak duże znaczenie ma komfort i wygoda naszych klientów, przy jednoczesnym zapewnieniu im pełni bezpieczeństwa. Dlatego też stawiamy nie tylko na nowoczesne, poddawane regularnym przeglądom technicznym pojazdy, ale przede wszystkim doświadczonych, profesjonalnych kierowców dbających o jak najwyższe standardy świadczonych przez nas usług.

Dlaczego warto wybrać nas?

Po pierwsze wysokiej klasy pojazdy zapewnią pasażerom maksymalny komfort i wygodę, ale także bezpieczeństwo, dlatego też poddawane są regularnym przeglądom technicznym. Gwarantem bezpieczeństwa są także profesjonalni kierowcy, dbający o jak najwyższe standardy, kierujący się obowiązującymi przepisami. Bardzo duże znaczenie ma dla nas przyjazna atmosfera panująca w trakcie podróży, do wszystkich pasażerów odnosimy się z jak największym szacunkiem. W trakcie podróży gwarantujemy odpowiednią ilość przystanków dostosowaną do długości trasy.

bus
mapa przejazdu

Nasze busy na trasie Polska – Holandia kursują codziennie.

Do wyboru jest wiele punktów startowych i docelowych (w Polsce – Tarnów, Częstochowa, Kielce, Piotrków Trybunalski, Ostrów Wielkopolski, Legnica, Katowice, Opole, Konin, Kalisz, Stalowa Wola, Lublin, Zielona Góra, Chełm, Zamość; w Holandii – Almelo, Zwolle, Amsterdam, Rotterdam, Haga, Ede, Bergen, Breda, Tilburg, Enschede, Hengelo, Arnhem, Venlo, Eindhoven, Moastricht).

Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia ewentualnych modyfikacji trasy.
Koszt przejazdu na trasie Polska – Holandia zaczyna się od 380zł, istnieje także możliwość nadania przesyłek.

 
 

Bus Polska-Holandia

Holandia to jeden z najczęściej wybieranych kierunków podróży, na który stawiają Polacy szukający dobrze płatnego zatrudnienia. Jednak nie tylko — wiele osób wyjeżdża tam również krajoznawczo. Wybierając środek transportu, jakim chcesz dostać się do Holandii, weź pod uwagę, że taka podróż zajmie Ci kilka godzin. Jeśli nie czujesz się dobrze za kółkiem na tak długich dystansach albo wolisz w czasie wyprawy oddać się podziwianiu krajobrazów — wybierz środek transportu, jakim jest bus z Polski do Holandii oferowany przez doświadczonego przewoźnika — firmę Radobus.

Przewóz osób do Holandii nigdy nie był łatwiejszy — nie wahaj się skorzystać!

Dzięki naszym nowoczesnym busom możesz mieć pewność, że podróż minie Ci naprawdę przyjemnie i szybko. Nowoczesne, wyposażone w klimatyzację i wygodne fotele pojazdy prowadzone przez doświadczonych kierowców co tydzień pozwalają się dostać do celu dziesiątkom zadowolonych podróżnych. Przewozy osób na trasie HolandiaPolska realizowane są przez doświadczonych, zawsze gotowych do pomocy kierowców, dzięki czemu możesz poczuć się naprawdę bezpiecznie.

Komfortowy przewóz osób Holandia-Polska nowoczesnymi i bezpiecznymi pojazdami

Kursujemy również w drugą stronę, czyli na trasie Holandia-Polska. Niezależnie od kierunku — dbamy wysoki komfort naszych pasażerów. Każda trasa jest starannie zaplanowana — tak, aby ominąć ewentualne przestoje i zrealizować odpowiednią liczbę postojów, pozwalających rozprostować nogi czy skorzystać z toalety. Nasze pojazdy są regularnie serwisowane, dzięki czemu każdy bus z Polski do Holandii czy też z Holandii do Polski jest w pełni sprawny.

Busy Polska-Holandia od drzwi do drzwi

System door to door, czyli od drzwi do drzwi to wygodna forma podróżowania busem na trasie Polska-Holandia pozwalająca oszczędzić cenny czas, jaki zazwyczaj tracimy na poszukiwanie dodatkowych środków transportu, zakup biletów, czy oczekiwanie na kolejny etap podróży. W Radobus odbierzemy Cię spod domu i dowieziemy dokładnie tam, gdzie chcesz. Nie musisz zamawiać taksówki, aby dojechać do hotelu. Zapomnij o dźwiganiu bagażu przez całe miasto. Kierowca busa wysadzi Cię dokładnie u celu Twojej podróży.

Przewoźnik paczek Polska-Holandia — nadaj lub odbierz ważną dla Ciebie przesyłkę z gwarancją jej dowozu w idealnym stanie

Masz w Holandii rodzinę lub znajomych i chcesz wysłać im paczkę na święta? A może planujesz przekazać im urodzinową niespodziankę? Radobus działa również jako przewoźnik paczek na trasie PolskaHolandia. Dzięki przestronnym lukom bagażowym zabierzemy od Ciebie przesyłkę i dostarczymy ją bezpośrednio do rąk adresata. Niezależnie od tego, czy są to ulubione książki, przepyszne domowe smakołyki, czy inne rzeczy — na czas dostarczymy ją do Twoich bliskich. Paczki do Holandii busem to szybsza i tańsza alternatywa dla przesyłek kurierskich!

Zaufaj Radobus i ruszaj z nami w trasę!

Wyjazdy busem z Polski do Holandii organizujemy przez 7 dni w tygodniu. Na naszej trasie znajdują się różne województwa, w tym lubelskie, wielkopolskie, opolskie czy świętokrzyskie. Jeśli jesteś zainteresowany skorzystanie z naszych usług — serdecznie zapraszamy do kontaktu i rezerwacji terminów.