Busy Polska Belgia

Belgia (oficjalnie – Królestwo Belgii) jest państwem federacyjnym położonym w Zachodniej Europie, na obszarze południowych Niderlandów. Belgia jest – podobnie jak Polska – krajem członkowskim Unii Europejskiej (UE), Organizacji Narodów Zjednoczonych (ONZ) oraz Organizacji Traktatu Północnoatlantyckiego (NATO), co łączy oba państwa na płaszczyźnie politycznej, gospodarczej oraz społecznej. Otwarcie granic i swobodny przepływ pracowników spowodował, że wielu Polaków znalazło pracę właśnie w Belgii i obecnie właśnie tam mieszka. Belgia jest także popularnym kierunkiem wyjazdów turystycznych. Nic więc dziwnego, że bardzo ważne jest częste, komfortowe i bezpieczne połączenie autobusowe pomiędzy granicami tych państw.

Rezerwacje 7 dni w tygodniu 24h | Zadzwoń: +48 505 234 434

Radobus to firma oferująca codzienne przejazdy z Polski do trzech, popularnych zarówno ze względów zawodowych, prywatnych, jak i turystycznych kierunków – Niemiec, Belgii i Holandii. Jako doświadczony przewoźnik zdajemy sobie sprawę, jak duże znaczenie ma komfort i wygoda naszych klientów, przy jednoczesnym zapewnieniu im pełni bezpieczeństwa. Dlatego też stawiamy nie tylko na nowoczesne, poddawane regularnym przeglądom technicznym pojazdy, ale przede wszystkim doświadczonych, profesjonalnych kierowców dbających o jak najwyższe standardy świadczonych przez nas usług.

Dlaczego warto wybrać nas?

O wyborze odpowiedniego przewoźnika zadecydować powinno połączenie kilku czynników, a mianowicie wygody, bezpieczeństwa oraz ceny. W naszej firmie staramy się sprostać wszystkim oczekiwaniom naszych klientów.
Przejazdy międzynarodowe odbywają się wysokiej klasy pojazdami, które zapewnią pasażerom maksymalny komfort i wygodę. W trakcie podróży zagwarantowana jest odpowiednia, dostosowana do długości trasy liczba przystanków, jednak w razie konieczności możliwy jest dodatkowy postój (uwzględniający potrzeby wszystkich pasażerów). Pojazdy poddawane są regularnym przeglądom technicznym co przekłada się na bezpieczeństwo.
Gwarantem bezpieczeństwa w podróży są także profesjonalni kierowcy, posiadający wszystkie niezbędne uprawnienia, przestrzegający obowiązujących przepisów prawnych i dbający o jak najwyższe standardy. Wykazują się oni także ogromną kulturą osobistą i przyjaznym nastawieniem, do wszystkich pasażerów zwracają się z należytym szacunkiem, dbają o przyjemną atmosferę w trakcie podróży.

bus
mapa przejazdu

Nasze busy na trasie Polska – Belgia kursują każdego dnia.

Miasta, z których wyruszają busy to Tarnów, Częstochowa, Kielce, Piotrków Trybunalski, Ostrów Wielkopolski, Legnica, Katowice, Opole, Konin, Kalisz, Stalowa Wola, Lublin, Zielona Góra, Chełm, Zamość; punktem końcowym w Belgii może być Antwerpia, Bruksela, Genk, Gandawa, Liege, Namur, Kortrijk, Mons, Charleroi.

Zapraszamy do indywidualnego kontaktu w celu omówienia ewentualnych modyfikacji trasy.

Koszt przejazdu na trasie Polska – Belgia zaczyna się od 380zł.

Możliwe jest także nadanie przesyłek.

 

Przewóz osób: Belgia-Polska

Wybierając się w podróż po Europie, zwykle stajemy przed wyborem środka transportu: samochód osobowy, bus liniowy, pociąg czy samolot? Każdy z tych sposobów dotarcia do celu ma swoje zalety, jak również pewne ograniczenia. Na czym najbardziej Ci zależy? Chcesz jak najszybciej dostać się do Belgii? A może potrzebujesz poczucia bezpieczeństwa? Dysponujesz ograniczonym budżetem na wyjazd? Sprawdź, dlaczego warto zdecydować się na nasz bus z Polski do Belgii!

Busy Polska-Belgia: bezpieczeństwo przede wszystkim

Pierwszy raz w życiu wybierasz się do małego miasteczka w Belgii? A może po raz kolejny odwiedzasz stolicę tego malowniczego kraju? Jednym z najpopularniejszych środków transportu jest samolot, jednak pomimo szybkiego pokonania trasy ma on swoje wady. Po pierwsze — na pokład tanich linii lotniczych możesz zabrać ze sobą ograniczoną ilość bagażu, a za dodatkowe walizki słono zapłacisz. Po drugie — to zupełnie zrozumiałe, że możesz mieć lęk przed lataniem. Obawę przed tym sposobem podróżowania mają miliony ludzi. Po trzecie — na pokładzie zwykle jest niewiele przestrzeni. Trudno o niezbędny komfort w miejscu, w którym niemożliwe jest wyprostowanie nóg, a tuż nad głową znajdują się podręczne bagaże. I wreszcie po czwarte — podróżując samolotem, lata się od lotniska do lotniska, zatem zawsze trzeba zapewnić sobie dodatkowy transport do miejsca docelowego. Zapomnij o przesiadkach, ograniczeniach i lęku przed lataniem. Wybierz nasz bus do Polski z Belgii!

Bus Polska-Belgia: cena, która Cię zaskoczy

W kontynentalnej części Europy równie popularnym środkiem transportu co samolot jest pociąg. Wieloletnie tradycje związane z kolejnictwem sprawiają, że na trasie podziwiać można zachwycające widoki. Do niewątpliwych zalet kolei należy bezpieczeństwo, bo wypadki na torach z udziałem pasażerów zdarzają się niezwykle rzadko, a praktycznie nigdy. W tym przypadku jednak również trzeba zatroszczyć się o środek transportu, którym dostaniemy się z dworca do hotelu czy domu przyjaciół, których odwiedzamy. Podróż pociągiem może być męcząca i obarczona ograniczeniami dotyczącymi ilości bagażu, jaki zmieści się w wagonie. Bus Belgia-Polska to gwarancja, że zabierzesz ze sobą wszystkie niezbędne przedmioty, a na miejsce dojedziesz w komfortowych warunkach.

Busy Polska-Belgia: lubelskie

Nie brakuje osób, które w podróż z Polski do Belgii czy innych krajów położonych w podobnej odległości, wybierają się własnym samochodem. Wiąże się to jednak z wielogodzinną jazdą jednego kierowcy, który potrzebuje przerw, by zachować prawidłowy czas reakcji na zdarzenia na drodze. W tym wypadku konieczne są zatem regularne przystanki, a nawet noclegi na trasie. Jeśli chcesz szybko, bezpiecznie i komfortowo dostać się do Brukseli bądź innej miejscowości, skorzystaj z oferty naszej firmy. Busy startują w województwie lubelskim, a cena biletu z pewnością Cię zaskoczy!

Gwarantujemy regularne przeglądy naszych pojazdów, komfortowe warunki jazdy, obsługę przez doświadczonych, profesjonalnych kierowców, korzystne ceny, a także dodatkową usługę — przewóz paczek: Polska-Belgia. Przekonaj się, że warto postawić na wygodę i bezpieczeństwo!